תרגיל של 2 דקות שאני עושה לפני כל שידור חי

Power Posing ותגלו איך כיוונים קטנים יכולים לעשות שינויים עצומים

אם היו אומרים לכם שעמידה במשך שתי דקות בתנוחה מסוימת תעלה את אחוזי ההצלחה שלכם במכירות, משא ומתן, הרצאות, פרזנטציות, דייטים ובכל אינטראקציה בין אישית חשובה – לא הייתם נותנים לזה צ׳אנס?

לפני שעשיתי את הרצאת הטד שלי, חיפשתי ברשת את ההרצאה הכי מעוררת השראה ושימושית (שנעשתה על ידי אישה) כדי ללמוד ממנה. ולא רק שמצאתי, גם זכיתי באמצעותה בכלי נהדר לחיים. פשוט כל כך ועובד כמו קסם.

בדומה לפסיכולוגיה חיובית, שאומרת שאם תחייכו מספיק באופן מזויף בסוף יגיע חיוך אותנטי וכן, כך שפת הגוף שלכם משפיעה באופן ישיר על מצב הרוח והאנרגיה שאותה אתם משדרים לעולם. לא רק במובן של איך מי שמולכם רואה אתכם, אלא גם באיך שאתם מתייחסים לעצמכם.

ההרצאה המרתקת של איימי קדי על שפת גוף מציעה שיטה שפשוט עובדת. לפני הרצאות, לפני גמר “מאסטר שף” בשידור חי מול מאות אלפי צופים, לפני שאני מנחה על הבמה או לפני פגישות חשובות, אני מתרגלת את זה כבר באופן אוטומטי. מרתק!

 

צפו בהרצאה 

שתפו

4 תגובות
 • לילך

  הגב

  סרטון מעורר השראה תודה ששיתפת (:

 • רחל בר-יוסף-דדון

  הגב

  מעניין. תודה. שיתפתי בדף הפייסבוק שלי וגם רשמתי את שם האתר שלך. הוא אחלה.
  בהצלחה מיכל!
  את עצמך מעוררת השראה. כמו המרצה.
  רחל

 • ורה

  הגב

  בתור מאמנת לחיטוב ושיקום פנים בעזרת תרגילי כושר אני יכולה להעיד כמה רגשות שלנו מבפנים משפיעות על המראה הפנים וההפך, כמו שכתבת, מיכל היקרה. טיפ שאני נותנת למתאמנות שלי הוא לעצור במהלך היום ולהרגיש את הפנים שלך. לשחרר את המתח של שרירי המצח, פה, סנטר, עיניים… ולקחת נשימה עמוקה:)

 • שרית

  הגב

  הי מיכל
  האתר שלך תענוג צרוף ובאמת ניתן ללמוד הרבה ממה שאת מפרסמת וממליצה. במיוחד אהבתי את ההרצאה שפרסמת לגבי שפת גוף. את עצמך נותנת השראה ובכל פעם שאת על שער עיתון לאישה אני מתמלאת גאווה כאילו שאת בת משפחה!
  מפרגנת לך בטירוף ותמשיכי בעשייה הטובה והיפה שלך, וכמובן בהצלחה עם אהובך החדש.
  באהבה רבה ובחברות גדולה (על אף שאיננו מכירות 🙂
  שרית

השאירו תגובה