הדרך שלי להתעורר כל בוקר

שלושה דברים שאני עושה כל בוקר וכדאי לכם להתחיל גם

בשבילי, ריטואלים של בוקר הם הדרך להיכנס לריתמוס, לקצב של היום. שלושה דברים עוזרים לי להגיע לשם בדרך הטובה ביותר:
לפני שמושיטים יד לטלפון, לפני נכנסים לראות מה כל החברים עשו אתמול בסטורי, לפני שבודקים מה יש היום ביומן ובמיילים וקמים מהמיטה – הרימו ברכיים אל החזה ונסו להיזכר על מה חלמתם – אולי החלום שלכם לוחש סוד. תימתחו, ותישארו רגע בהתעוררות. אני לא מוותרת על זה ומרחיקה את הטלפון ממני לפחות עד הקפה הראשון.

אצלי, שגרת הבוקר היא גם בבטן. היא נקראת קוליטיס, שכרגע בנסיגה, ויחד עם בקע סרפעתי וצרבות עד קצה הגרון לא חשבתי שנשאר לי הרבה בררה והייתי לוקחת לוסק, אמופרדקס או נקסיום בכל בוקר במשך שנים. היום אני לא לוקחת כלום חוץ מתמצית צמחים ודבש עם צמחי מרפא שמכינה לי אורלי המטפלת שלי. את הבוקר אני פותחת בכוס מים פושרים עם מיץ מחצי לימון וכפית חומץ תפוחים (מתרגלים בסוף לטעם). זה מנקה, מאפס חומציות ומונע צרבות באופן מוחלט (בשילוב עם תזונה נכונה כמובן). אני לא אשפוך לקיבה שלי קפה על בטן ריקה.

אח”כ אני אוכלת קוואקר על בסיס מים, או לחם חי בטוסטר עם דבש או אבוקדו. לפני אימון אני אוסיף גם תמר לאנרגיה זמינה. כך אפשר להתחיל כל בוקר עם ריטואל שמתניע את המערכת בצורה מיטבית.

שתפו

8 תגובות
 • ירדן

  הגב

  תודה!!!! היה כייף לקרוא

  • ירדן

   ומה עם הקפה? מתי שותה אותו, וכמה פעמים ביום?

 • אריקה

  הגב

  ומה עם הקפה? מתי שותה אותו? וכמה פעמים ביום?

 • ורד

  הגב

  מושלם. משתדלת גם

 • דניאל

  הגב

  גם אני עברתי לפני שנה וחצי לפתיחה כזו של הבוקר, מים חמימים עם לימון לפני כל מזון/משקה אחר, אחרי סבל של חודשים ארוכים ואינסוף בדיקות, השינוי שיפר משמעותית את התחושות להמשך היום, אבל לא יכול לומר שהתזונה שלי מאוזנת, בשביל להגיע לקיבה שקטה ורגועה במשך היום צריך ממש לעבוד בזה. יש לך רעיון איך להוריד את העיסוק למינימום זמן ומקסימום תוצאה?

 • אדוה

  הגב

  תודה
  מאמצת.
  אשמח לדעת עוד על התזונה שלך גם בהמשך היום

 • דבורה אנגלנוף

  הגב

  מדהימה איזה נעימה, את ,והקריאה.😍

 • Irit

  הגב

  מיכל
  אשמח מאוד ליצור קשר עם המטפלת שלך כדי להפטר מהמצב הכרוני שלי ולהשתחרר מכדורי הלקסיום.
  תודה על העיצות.

השאירו תגובה