אבני כוח

כדאי לכם להתחיל לאסוף את הכוח מהאדמה – ואז לקחת אותו איתכם

זה שנים שאני לוקחת ממקומות יפים אבן הביתה. סיטואציות משמעותיות יסתיימו אצלי הרבה פעמים באיסוף של אבן מהמקום. יש לי אבן אחת שנתן לי עורב, אבן שאספתי מהר ב bare mounting באפסטייט ניו יורק משמורת של אינדיאנים ויש לי אבן, שהיא למעשה מאובן של עץ שקניתי בחנות ברמת גן (לאתר) ואני מניחה אותה לידי בזמן מדיטציה. ויש לי אבן חלומות ליד המיטה.

הרבה פעמים אני לוקחת איתי בבוקר בתיק אחת מהאבנים שתיתן לי כוח מיוחד והרבה פעמים אני חוזרת הביתה בלעדיה כי נתתי אותה לאדם אהוב. כשהנחתי את תכנית הבוקר הייתי קמה כל כך מוקדם, בערך בארבע וחצי בבוקר, וכך כשהייתי מטושטשת מעייפות עשיתי לי מנהג אמיתי לאסוף איתי אבן קטנה, אותה הייתי מניחה לידי על שולחן ההגשה לצד הקפה לאנרגיה זמינה. כך או כך, האבנים בבית הן חברות שלי, עד כדי כך שדניאלה הבת שלי המציאה להן את השם אבני כוח, והיא ממשיכה אחרי את המנהג התמוהה הזה.

בנוסף לאבני כוח אנרגטיות, התחלתי בשנים האחרונות גם לקנות אבנים. אני הולכת לחנות שמצאתי ברמת גן עם דניאלה וחברות שלה והזמן נעלם כשאנחנו נכנסות פנימה, ממש כמו לעולם של פיות. אנחנו משוטטות בין המדפים השונים, קוראות ולומדת על גיאולוגיה, גיאוגרפיה ומשתעשעות במחשבות על הקוסמוס.

 

שתפו

2 תגובות
 • רחלי הלפרין דג'ורנו

  הגב

  היי מיכל,
  המון שנים אני אוספת אבנים קטנות או צדפים יפים מכל מיני מקומות.
  אבני כח? מעניין… אני אאמץ את זה.
  תודה ששיתפת ❤

 • מאיה אריאלי-ברון

  הגב

  היי מיכל,
  גם אני שותפה לאהבה לאבני הקריסטל כבר שנים רבות והן מלוות אותי ואת משפחתי לכל מקום ובכל מצב.
  אני אשמח שתכירי את המוצר שיצרתי מתוך אותה אהבה לקריסטלים – שקיק ברכות אנרגטי. מתנה נפלאה לאנשים שאוהבים שמרגשת בכל פעם מחדש.
  שקיק הברכות האנרגטי עשוי מבדי כותנה 100 אחוז, ובתוכו 5 אבני קריסטל המסמלות אהבה,שמחה,רגיעה, שפע והגנה. לשקיק מוצמדת דיסקית מעץ מלא עם חריטת שם מקבל/ת השקיק במרכזה.

השאירו תגובה