סטייל איטלקי במו ידי

נסעתי לוונציה למסע של שלושה ימים לעצב קולקציה של נעליים ותיקים ביחד עם המותג האיטלקי לאפאייט והאמת שלא ידעתי למה לצפות. הדבר היחיד שצפיתי לו הוא שתי האהבות הגדולות שלי: איטליה ואופנה.

אני אוהבת אופנה. אוהבת בחירות של פרטים, טקסטורות, צבעים ושילובים שמעבירים מסר, הומור וטעם אישי. האפשרות ליצור כשאני יודעת מה אני רוצה להעביר, ומי אני באמת, ממלאת בי תשוקה ליצירה, וזה ממש מדליק אותי. וקצת כמו עולם האוכל, מאוד חשוב לדעת לפרטי פרטים מה את אוהבת ואז להרכיב ולנסח מחדש את כל הפרטים בתשוקה גדולה לכדי מנה אחת מנצחת, כמו שאנחנו אומרים במאסטרשף. מה גם שאיטליה היא עבורי כמו בית שני, הבית לאוכל שאני הכי אוהבת וכמובן בירת הסטייל העולמית. משתי הבחינות האלה יש בה פשוט הכל.

העבודה החלה עוד בארץ, כאשר הרכבתי “לוח אווירה” המציג דגמים ופרטים שאני אוהבת מכל המותגים. אני אוהבת לאסוף השראות לשילובים באופנה באינטרנט. יש אנשים שמחפשים שם אהבה, אני מחפשת השראה. אז ממש גזרתי והדבקתי רעיונות על מחברת נייר, והאמת שכבר אז הרגשתי שיש לי משהו טוב ביד.

כשהגעתי לבית המעצב האיטלקי ג’ילברטו פאוסטו, אחד מהמעצבים החשובים והמפורסמים באיטליה, מעצב לבתי האופנה ז’יבנשי, סאן לורן, שאנל, פראדה וג’ימי צ’ו הוא הכין לי במתנה מגף איטלקי קלאסי בצבע חרדל שנעלתי לאודישנים של מאסטרשף מיד עם חזרתי ארצה. כשהראיתי לו את הלוח שלי החל תהליך מדהים של הרכבה. ג’ילברטו הכניס אותי לחדר קסום של מאות זוגות של נעליים בכל הצבעים, הדגמים והצורות שאתם מעלים על הדעת. קצת כמו חדר האקססוריז מ”השטן לובשת פראדה”, וכך התחלנו להרכיב את קולקציית החלומות שלי שכוללת 14 זוגות נעליים הכי יפות בעולם. יש שם נעליים שראיתי בפסטיבל קאן על נשים יפיפיות, נעלים שהעיפו לי את הראש בתצוגות של שבוע האופנה בפריז, סטילטו שראיתי בבלוגים של נשים מכל קצוות העולם באינסטגרם, וגם שיחזרנו זוג נעליים מושלמות שקניתי אפילו שהיו קטנות עלי במידה כי לא יכולתי להתאפק, נעלי עקב שחורות שאני מקבלת עליהן מלא מחמאות אותן שכפלנו באדום ואפור כהה וכחול ג’ינס- כדי שיתאימו עם הכל וגם סניקרס ומגפונים נוחים וצמודים בקרסול. אם אתם מדמיינים ילדה שנכנסה לחנות ממתקים, זה ממש קטן לעומת החוויות שהיו לי משם.

3 ימים של עבודה חלפו ביעף ועכשיו הנעליים שלי ביצור. אני מסתכלת על היומן מידי כמה ימים ומתרגשת כל כך לקראת ייצור דגמי האבטיפוס. תהליך עיצוב ליין התיקים נעשה במקביל בבית אופנה של שתי נשים איטלקיות חזקות ועצמאיות שמרכזות את ייצור התיקים בעבודת יד של רב צפון איטליה. קרלה מסי ואנטונלה פאניצולו מנהלות מפעל קטן באיזור הכפרי של מחוז ונטו, מפעל שמרגיש כמו סטודיו אומן מתוך סינימה פרדיסו. ידעתי בדיוק מה אני רוצה: את הפאוצ’ המושלם, את תיק הנסיעות האידאלי, תיק פשוט ליום יום ותיק אופנתי שיתחבר לאופניים שלי. אפילו לא חשבתי אם זה מסחרי או לא, אלא הלכתי לפי הלב. אני כבר לא יכולה להתאפק להראות לכם את התוצאות שיצאו בקולקציית הקיץ הקרובה ומקווה שתאהבו. אני מאמינה שאם מייצרים משהו מתוך תשוקה בוערת ואהבה לדבר נוצר קסם. הלוואי ותתאהבו כמוני.

עוד ממה שממלא אותי תשוקה, יצירה ואהבה

תה שמחממם את הגוף והנפש 

המקומות הכי טעימים ונהדרים בפריז

מרווה – המלכה של עשבי התיבול 

שתפו

0 תגובות

השאירו תגובה