חורף, סקי ובאניה בסוצ’י

ידעתי שאחזור לכאן.

את הפעם הראשונה שביקרתי בסוצ’י ראיתם על המסך, בתכנית שלי “הכי בעולם”: גלשתי על הקרח, אכלתי אוכל גורמה של אוליגרכים, הפלגתי בים השחור וכמעט קפצתי בנג’י מהצוק הכי גבוה במזרח אירופה. אבל יותר מהכל אני זוכרת מהנסיעה הזו את החוויה בבאניה והשלג הרך. ומכל הנפלאות שהיו בסוצ’י, זו רשימת ההמלצות שלי:

סקי בסוצ’י

הפתעה נעימה נוספת היתה לי איכות השלג בסוצ’י. מדובר היה בפאוודר מושלם. באיזור ישנם יש שלושה אתרים גדולים, מושקעים, מפנקים ומקצועיים. הייתי בעבר בצרפת, באיטליה ובשוויץ, ובסוצ’י היו התנאים הטובים ביותר. זאת לצד ורניקה, בורשט וחצ’פורי שחוטפים בהפסקות בין מדרון למדרון. אני מניחה שזה לא בשביל כולם אבל עבורי זה היה מושלם.

View this post on Instagram

❄❄❄

A post shared by Michal Ansky (@michalansky) on

איפה לישון? 

Sochi marriott krasnaya polyana

מלון הממוקם מעל הקזינו בסוצ’י, במיקום מרכזי שקרוב לכל מה שצריך, רחב ידיים, נעים ונקי ויש בו ארוחות בוקר שוות ממש. הספא במלון מפנק במיוחד, ויש בו מתקנים רבים  – מתאים בול למי שחוזר דואב מיום סקי.

לאתר המלון 

Banya

יש משהו בבאניה הרוסית, שמשך אותי פנימה אל עצמי ומתוך עצמי כמו ששום תהליך (פיסי) שעברתי בחיים שלי לא עשה קודם. הבאניה הרוסית היא למעשה טיפול בסאונות רותחות ומעבר לבריכות מי שלג שנמס, ובנוסף, שפשוף והלקאה של העור בזרדים, שפשופו במלח, ג’ינג’ר ודבש ואז בבירה קרה. זה נשמע מוזר, זה כואב, זה מעלה את הדופק ומוריד אותו, זה שורף וזה חם ברמות שקשה לתאר.  אבל עושה אתחול על כל המערכת. העור, המצברוח, והוויטליות אחרי טיפול של שעתיים בבאניה הוא מופלא ומהדהד גם ימים אחרי. אני כותבת עכשיו בניו יורק, 6 ימים אחרי החוויה ועדין מתרגשת. העור שלי חלק וזוהר והשרירים שלי מחויכים. פשוט כך. אני ממליצה על שתי באניות מופלאות שחוויתי:

Banya land

British banya

נוסעים ומחפשים המלצות?

אלו ההמלצות שלי לפריז 

24 שעות בניו יורק

חוויית באניה רוסית בסוצ'י

חוויית באניה רוסית בסוצ’י

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שתפו

0 תגובות

השאירו תגובה