לנצח את הקשיים

בשבוע שעבר סיפרתי לכם כי יצאתי לעת חדשה בה אני לא דוחה יותר דברים בתקופות עומס ומתחילה להזיז מחשבות ונושאים שהיו תקועים בראש ובחיים.

אז את כל מה שהגדרתי כתקוע העליתי על הדף ועשיתי רשימה (אני מפצירה בכולם לעשות כך עוד היום: שבו חמש דקות עם עצמכם, בלי לחצים להגיע לאף מקום, בלי צורך להצטדק ובלי לתת דין וחשבון לאף אחד וכתבו על דף נקי רשימה של כל הדברים שאתם צריכים לעשות עד תאריך מוגדר ולא יאוחר מחודש. והכי חשוב? תלו אותה על הראי מול הפנים שלכם).

בהתאם לרשימה שלי עשיתי בדיקות דם וגם ביקרתי אצל הנטורופתית שלי. לשמחתי בדיקות הדם יצאו תקינות לחלוטין וגם הנטורופתית הודיעה שהמצב התזונתי, הנפשי והפיזי שלי מאוזן מאי פעם. טפו טפו טפו.

מאושרת מהתוצאות החיוביות של הבדיקות, עברתי לבדיקה האחרונה: בדיקת ראיה.

אחרי חודשים של טשטוש (אם לא שנים) בהן סירבתי להודות שאני לא רואה טוב, הבנתי שאין לי ברירה אלא לקבוע בדיקה ולקוות לטוב. הבדיקה שנעשתה עם אופטומטריסטית מומחית בסניף של הלפרין ממש ליד הבית שלי, היתה רגועה ונעימה, ומאוד מקצועית. התחושות שלי היו ששמתי את עצמי בידיים טובות, שיוכלו לעזור לי בצורה מיטבית.

על לוח התוצאות היה כתוב: משקפופרית. והאמת? נראה לי שכבר הייתי מוכנה לזה, כי הצלחתי לקבל באהבה את הרעיון ולהתחייב למסגרות כאל אקססורי לכל דבר.  בחרתי לי שתי מסגרות שהתאימו לי לפנים (ופסלתי את אלו שהיו יפות במיוחד, אבל לפנים של מישהי אחרת) ותוך כמה ימים אספתי אותן והתעוררתי בבוקר לתוך המשקפיים החדשים שלי.

אמרו לי שיקח לי זמן להתרגל אליהן אבל אני חייבת להיות כנה ולומר שמהרגע הראשון הרגשתי בהם מאוד נוח, ואפילו יותר מזה, הרגשתי בהם חופשיה ואפילו סקסית ומשוחררת.

והכל בזכות אותה רשימה שגרמה לי לראות את האור בקצה, לשים לעצמי נקודה לשאיפה ולהתמודד עם הקושי שלי בצורה הכי חיובית שיש: לקום ולעשות.

מתבוננת - לנצח את הקשיים

מתבוננת – לנצח את הקשיים

שתפו

3 תגובות
 • דהה

  הגב

  כמו שאבא חכם אמר: “אז מה לעשות? לעשות!”. כזכור לטובה. בהצלחה.❤

  • אפרת אהרונוביץ 💖

   נכון 🤗🌷

 • אפרת אהרונוביץ 💖

  הגב

  נכון מאוד כול מה שכתבת.
  העשייה וההנעה קדימה – עושות כיף!
  כשמחליטים להתעלות מעל התמהמות כלפי דברים/דחייה של משימות – זה עושה טוב לגוף ולנפש, תחושת אכפתיות לעולמי, לעצמי ולסביבתי. מקסים!
  ותתחדשי על המשקפי ראייה החדשות 👓
  שתביטי ותיראי רק דברים טובים ושמחים דרך העדשות החדשות שלך! 😊💗

השאירו תגובה